Jak wykorzystywać szkolną platformę e-learningową?

Własna platforma edukacyjna to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej szkół. Czy Twoja placówka wprowadziła już to narzędzie? Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać platformę w nauczaniu.

Wideolekcje – 10 ważnych wskazówek

Szkoły i uniwersytety zostały zamknięte, a nauczyciele stanęli przed wyzwaniem szybkiego przeniesienia nauczania do wirtualnego świata. Popularność zyskały webinary – w jaki sposób z nich korzystać?

Czy e-learning powinien zagościć w szkole na stałe?

Stan zagrożenia epidemicznego w Polsce sprawił, że o e-learningu w szkole nie mówi się już jako o ciekawej formie urozmaicania lekcji, lecz jako o konieczności. Zbadajmy, jakie są korzyści a jakie potencjalne minusy.

Umiejętności przyszłości

Czy umiejętności, kompetencje, czy kwalifikacje zawodowe, które obecnie trenujesz będą potrzebne Ci za 5 lat? A za 10 lub 20? Jak sądzisz, w jaki sposób się rozwijać, by być spokojnym o swoją przyszłość? Podpowiadamy!

Odwiedź nas na:

Jak możemy Ci pomóc?

Aneta - Brand Manager
atyrakowska@eduroom.edu.pl
Karolina - Helpdesk
tel. +48 690 159 889
kbujdasz@eduroom.edu.pl

Polityka ochrony danych osobowych

Właścicielem serwisu eduRoom jest: Centrum Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o.
Świlcza 145b, 36-072 Świlcza  |  NIP 813-33-33-609, KRS 0000179485

Regulamin Serwisu eduRoom