Wideolekcje – 10 ważnych wskazówek

Szkoły i uniwersytety zostały zamknięte, a nauczyciele stanęli przed wyzwaniem szybkiego przeniesienia nauczania do wirtualnego świata. Popularność zyskały webinary – w jaki sposób z nich korzystać?

Czy e-learning powinien zagościć w szkole na stałe?

Stan zagrożenia epidemicznego w Polsce sprawił, że o e-learningu w szkole nie mówi się już jako o ciekawej formie urozmaicania lekcji, lecz jako o konieczności. Zbadajmy, jakie są korzyści a jakie potencjalne minusy.

Umiejętności przyszłości

Czy umiejętności, kompetencje, czy kwalifikacje zawodowe, które obecnie trenujesz będą potrzebne Ci za 5 lat? A za 10 lub 20? Jak sądzisz, w jaki sposób się rozwijać, by być spokojnym o swoją przyszłość? Podpowiadamy!

Interaktywne wideo rządzi!

Uczestniczysz w szkoleniu dotyczącym przeprowadzania pierwszej pomocy. Twoim oczom ukazuje się wideo, na którym nieznajoma osoba traci przytomność i upada na ziemię. Film zatrzymuje się, a Ty musisz wybrać najwłaściwsze zachowanie.

Model 70-20-10 a e-learning

Czy formalna nauka, przykładowo w postaci kursu, może prowadzić do osiągnięcia biegłości w zakresie określonej umiejętności? Twórcy modelu 70-20-10 twierdzą, że to niestety za mało. Przypatrzmy się temu podejściu.

Microlearning – czy to ma sens?

Czas to pieniądz. Każdy chciałby mieć go więcej i nikt nie chce go tracić. Lubimy to, co jest szybkie i pozwala czas zaoszczędzić. Trend ten dotarł także do sfery edukacji. Czy microlearning jest idealną odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby osób uczących się?

Odwiedź nas na:

Jak możemy Ci pomóc?

Aneta - Brand Manager
atyrakowska@eduroom.edu.pl
Karolina - Helpdesk
tel. +48 690 159 889
kbujdasz@eduroom.edu.pl

Polityka ochrony danych osobowych

Właścicielem serwisu eduRoom jest: Centrum Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o.
Świlcza 145b, 36-072 Świlcza  |  NIP 813-33-33-609, KRS 0000179485

Regulamin Serwisu eduRoom